برگزاری شورای مسکن شهرستان اردکان

2024 04 17
اولین جلسه شورای میکن شهرستان اردکان در سال ۱۴۰۳ به ریاست «محمدحسین میرحسینی» معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان و با حضور سایر اعضا برگزار شد. گزارشی از وضعیت پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن شهرهای اردکان و احمدآباد، تصمیم گیری در خصوص اجرای خدمات زیربنایی طرح نهضت ملی و گزارشی از آخرین وضعیت فاضلاب طرح اقدام ملی مسکن مهم‌ترین دستور کارهای این جلسه بود.
پیرو هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان یزد

✅ جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اردکان برگزار شد

2024 04 15
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان اردکان به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این ستاد در سالن شهید حنیف برگزار شد. میرحسینی در این جلسه با اشاره به پیش بینی وضعیت نارنجی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه و به منظور آمادگی و جلوگیری از حوادث و...

برگزاری کارگروه آرد و نان شهرستان اردکان

2024 04 15
   کارگروه آرد و نان شهرستان اردکان به ریاست میرحسینی معاون برنامه ریزی فرمانداری اردکان و سایر اعضا برگزار شد.    در این نشست به بررسی درخواست‌های رسیده به دبیرخانه کارگروه آرد و نان شهرستان از جمله درخواست آرد و راه‌اندازی واحدهای جدید بود پرداخته شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید. 

= بازدید معاون فرماندار اردکان از بافت تاریخی اردکان

2024 03 24
میرحسینی معاون برنامه ریزی فرمانداری اردکان طی بازدید سرزده از خانه تقدیری، ضمن بررسی عملکرد اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ایام نوروز، از پرسنل و عوامل آن اداره در جهت ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی تقدير و تشکر کرد.

بازدید از محل استقرار نیروهای خدمات‌رسان نوروز ۱۴۰۳ در بخش خرانق

2024 03 23
 میرحسینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، محمدی بخشدار خرانق، سرگرد روح پرور فرمانده پلیس راه یزد_طبس و هاتفی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای خرانق در راستای نظارت بر چگونگی ارائه خدمات توسط دستگاه های متولی امر در زمینه خدمات رسانی به مسافرین نوروزی، از ایستگاه سلامت در پلیس راه یزد_طبس بازدید نمودند.

برگزاری جلسه شورای راهبردی کاهش تصادفات استان ویژه ایام نوروز ۱۴۰۳

2024 03 22
جلسه شورای راهبردی کاهش تصادفات نوروزی، ویژه ایام نوروز، صبح امروز (جمعه ۳فروردین‌ماه) به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور ویدئو کنفرانسی معاون امور عمرانی و بخشدار خرانق در محل بخشداری خرانق برگزار گردید.

بازدید میدانی معاون فرماندار از جاده سیل زده حاجی آباد زرین شهرستان اردکان

2024 03 13
 بازدید میرحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان و رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردکان از جاده حاجی آباد که بر اثر بارش‌های شب گذشته دچار خرابی و آسیب شده است.

بازدید معاون فرماندار از جاده اختصاصی چادرملو

2024 03 12
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، میرحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان از جاده (اختصاصی) منتهی به چادرملو که بر اثر بارندگی مسدود شده بود بازدید بعمل آورد. گفتنی است در پی بارش‌های اخیر و جاری شدن سیلاب، این جاده مسدود و امکان تردد وجود نداشت و با حضور و اقدامات مجموعه صنایع موجود در منطقه، جاده بازگشایی شد.

برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان اردکان

2024 03 11
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ جلسه کمیسیون نظارت شهرستان اردکان با حضور معاون برنامه ریزی فرمانداری در اداره صمت برگزار شد. در این جلسه پیرامون مشکلات اصناف و بازاریان و مباحثی در خصوص پیش‌بینی بودجه اتاق اصناف برای سال ۱۴۰۳, انتخابات اتحادیه‌ها، حق عضویت رسته‌های صنفی، نرخنامه صنوف خشکشویی و قالیشویی و افزایش توانمدی کارکنان اتاق اصناف...

 نشست کار گروه انرژی و سایبری شورای پدافند غیر عامل در مدیریت توزیع برق شهرستان اردکان برگزار شد

2024 03 10
این نشست با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با هدف ارتقاء سطح امنیت و کاهش حداکثری آسیب پذیری در بخش انرژی و حملات احتمالی سایبری و اقدامات خرابکارانه در مدیریت توزیع برق شهرستان اردکان برگزار شد.
— 10 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱ - ۱۰ از ۷۷ نتیجه