معاون سیاسی امنیتی فرماندار میبد صبح امروز به همراه حجت الاسلام محمدعلی فاضلی رئیس دفتر امام جمعه ، جنتی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس بنیاد شهید با حضور درمنزل سیدعلی محمد جوادیان ، رضا جعفری نژاد و علی اصغر رسولی از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس از صبر و استقامت آنها تجلیل کردند .
سیدعلیمحمد جوادیان در عملیات فتح المبین ، رضا جعفری نژاد در عملیات خیبر و علی اصغر رسول در عملیات والفجر هشت به درجه والای جانبازی نائل آمدند .
حجت الاسلام فاضلی رئیس دفتر امام جمعه میبدگفت : انقلاب اسلامی به برکت خون هزاران شهید و ایثار و فداکاری شما جانبازان سرافراز و آزادگان به پیروزی رسید .
فاضلی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت به پرچمداری ایران اسلامی در برابر دشمنان ایستاده است افزود : جبهه مقاومت با روحیه جهادی و انقلابی شما عزیزان در برابر رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی ایستاده است و به زودی جبهه کفر را سرنگون و قدس و مردم مظلوم غزه را از زیر ظلم و ستم دشمنان آزاد خواهد کرد .
وی خاطرنشان کرد : شما جانبازان عزیز و سرافراز زخم گلوله را در تن خود به یادگار دارید و به آن افتخار می کنید و  در چشم و دل ملت ایران عزیز هستید