بازدید سرزده فرماندار از پژوهش سرای شهید فهمیده مروست

2022 12 24
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مروست؛ دانشور فرماندار مروست به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان به صورت سر زده از پژوهش سرای شیهد فهمیده بازدید کردند و به بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه پرداختند.

سفر یک روزه معاون هماهنگی امور عمرانی به شهرستان مروست

2022 12 23
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ معاون هماهنگی امور عمرانی به همراه رئیس سازمان مدیریت و جمعی از مدیران استان از پروژه های مصوب سفر ریاست جمهوری در شهرستان مروست ، در بخش های مرکزی و ایثار با حضور فرماندار ، معاون فرماندار و جمعی از رئیس ادارات شهرستان بازدید کردند.

زمینه سازی جهت سفر رئیس کمیته امداد کشور صورت گرفت

2022 12 22
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛  سلمانی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی ، رادمان معاون حمایت و سلامت استان ، ایزدی امور مسکن و ساختمان کمیته امداد امام خمینی ره استان یزد و ایزدی رئیس کمیته امداد امام ره شهرستان مروست با توانگر معاون فرماندار در رابطه با سفر رئیس کمیته امداد کشور در محل دفتر فرمانداری مروست دیدار نموده و زمینه سازی...

تشییع پیکر پاک شهید گمنام در سطح شهرستان مروست

2022 12 21
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ زبان از گفتن و قلم از نوشتن قاصر است، در میان سردی هوای آغازین روز سرد زمستانی ، محفل استقبال از شهدا گرم گرم است و مروست بار دیگر بوی شهادت گرفته است. امروز مردم شهید پرور مروست همگی آمدند تا با فرزندان انقلابی خود وداع کنند. امروز بوی خوش شهادت می‌آید، میدان امام حسین(ع) مملو از جمعیتی بود که برای...

میزبانی دانش آموزان شهرستان مروست از پیکر پاک شهید گمنام و تجدید میثاق با آرمان های شهدا

2022 12 21
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ پیکر پاک شهید گمنام در مدارس شهرستان مروست تشییع گردید و با استقبال گرم دانش آموزان این شهرستان قرار گرفت. 

جلسه شورای ترافیک شهرستان مروست برگزار گردید

2022 12 20
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ به ریاست فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری مروست با حضور معاون فرماندار ، بخشدار ایثار، شهردار و مسئولین مربوطه جلسه شورای ترافیک مروست  برگزار گردید.

یادواره شهید احمد فلاحتی در محل آموزشگاه دوره اول شهید فلاحتی برگزار شد

2022 12 20
یادمان شهید احمد فلاحتی با حضور فرماندار در محل آموزشگاه دوره اول شهید فلاحتی برگزار شد.

دیدار شهردار و رئیس شورای شهر با فرماندار مروست

2022 12 20
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ شهردار و رئیس شورای شهر مروست با فرماندار و معاون فرماندار در خصوص مسائل بررسی حوزۀ شهری و رسیدگی به امورات مربوطه دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مدیر امور مستغلات کمیته امداد کشور و معاون تخلفات اداری کشور با فرماندار مروست

2022 12 20
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ مدیر امور مستغلات کیمته امداد کشور و معاون تخلفات اداری کشور با دانشور فرماندار مروست دیدار و گفتگو کردند.

نشست صمیمی فرماندار مروست با مدیران مدارس

2022 12 20
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ نشست دانشور فرماندار با مدیران تمام مقاطع تحصیلی شهرستان با حضور شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان مروست در محل سالن اجتماعات آن اداره برگزار شد. در این نشست صمیمانه فرماندار مروست ضمن تسلیت به مناسبت هفته فاطمیه (س) ، به نقش و جایگاه ارزنده آموزش و پرورش در فراهم نمودن بسترهای رشد و توسعه جامعه اشاره کرد...

دیدار فرماندار مروست با بانوان والیبالیست شهرستان

2022 12 19
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ دانشور فرماندار شهرستان در جمع بانوان والیبالیست حاضر شد و به منظور ایجاد نشاط به این گروه از ورزشکاران توپ والیبال اهدا نمود.

جلسه بررسی مشکلات مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل مروست برگزار شد

2022 12 19
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل مروست به ریاست دانشور فرماندار و با حضور رییس اوقاف و امور خیریه ، اورژانس و هلال احمر شهرستان برگزار شد در این نشست مسائل و مشکلات مربوط به این مسجد بررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید.

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت روز زن برگزار گردید

2022 12 19
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ به دلیل در پیش رو قرار داشتن مناسبت روز مادر و روز زن ، به ریاست دانشور فرماندار شهرستان مروست ، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه و نیز رؤسای ادارات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری  مروست جلسه ای با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در رابطه با مناسبت مذکور برگزار گردید.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت روز جهانی مقاومت (سالگرد شهادت سردار سلیمانی)شهرستان مروست برگزار شد

2022 12 19
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مروست:  جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت روز جهانی مقاومت (سالگرد شهادت سردار سلیمانی) و همچنین برنامه ریزی برای تشییع شهدای گمنام  به ریاست دانشور فرماندار ،با حضور حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه و رؤسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد. داشنور مروستی در این نشست ضمن تسلیت ایام...

یکشنبه های مردمی با فرماندار شهرستان مروست

2022 12 18
 یکشنبه های مردمی؛ پاسخگویی مستقیم و حضوری فرماندار مروست به اقشار مختلف مردم شهرستان. فرماندار شهرستان مروست به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و دستورات مقتضی را صادر کرد.

دیدار فرماندار مروست با رییس شعبه مرکزی بانک قرض الحسنه رسالت استان یزد

2022 12 17
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ دانشور فرماندار شهرستان مروست با رییس شعبه مرکزی بانک قرض الحسنه رسالت استان یزد در خصوص ایجاد شعبه در شهرستان و مسایل و موضوعات مربوطه دیدار و گفتگو کرد.

دیدار فرماندار مروست با سرپرست محیط زیست استان

2022 12 17
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ دانشور فرماندار مروست با سرپرست محیط زیست استان یزد در خصوص تسریع در انجام امور استقرار اداره محیط زیست در شهرستان و مسائل و مشکلات آن مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی بخش مرکزی

2022 12 17
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی روستاهای بخش مرکزی با حضور فلاحتی بخشدار مرکزی،فلاح ناظر عالیه پروژه های عمرانی استانداری،رفیعی کارشناس فنی دفتر امور روستایی ،احمدی کارشناس فنی،بنساد مسکن شهرستان،راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

بازدید میدانی بخشدار مرکزی از پروژه های عمرانی بخش مرکزی

2022 12 17
فلاحتی بخشدار مرکزی به همراه فلاح ناظر عالیه پروژه های عمرانی،رفیعی کارشناس دفتر امور روستایی از پروژه آسفالت معابر روستای ترکان و روند احداث چمن مصنوعی روستای مبارکه بازدید به عمل آورد.

فرماندار شهرستان مروست روز ملی "حمل و نقل" را تبریک و تهنیت گفت.

2022 12 17
متن پیام به شرح زیر است: "بسم الله الرحمن الرحیم" در جهان امروز، صنعت حمل و نقل  یکی از مهمترین و اصلی ترین  عوامل دستیابی به توسعه همه جانبه  جوامع به ویژه در حوزه اقتصاد  به شمار می رود . توسعه حمل ونقل عمومی از پایه های گسترش عدالت اجتماعی محسوب می شود و نمیتوان به پیشرفت و تعالی کشور اندیشید، اما به این صنعت موثر توجهی نکرد. ...