اخبار


دیدار رئیس بانک رفاه کارگران شعبه مروست با فرماندار شهرستان

2022 11 27
به گزارش روابط عمومی شهرستان مروست؛ رئیس بانک رفاه کارگران شعبه مروست با فرماندار شهرستان پیرامون مسائل و موضوعات وام های امهالی و تسهیلات در محل دفتر فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

بازدید و بازرسی از غرفه های عرضه کنندگان کالا در نمایشگاه شهرستان مروست

2022 11 26
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ دانشور فرماندار ، توانگر معاون فرماندار و مسئول اصناف شهرستان از غرفه های عرضه کنندگان پوشاک، مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و صنایع پلاستیک که در نمایشگاه عرضه کالا شهرستان در محل سالن ورزشی آموزش و پرورش برپا شده است بازدید کردند. این نمایشگاه از تاریخ 30 آبان لغایت 9 آذر و از ساعت 15 الی 22 دایر می باشد.

جلسه بررسی مسائل و مشکلات امنیتی شهرستان مروست

2022 11 26
 جلسه بررسی مسائل و مشکلات امنیتی شهرستان مروست به ریاست دانشور فرماندار و با حضور مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری مروست برگزار گردید.

حضور فرماندار مروست در تجمع بسیجیان شهرستان

2022 11 26
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ صبح امروز دانشور فرماندار، توانگر معاون فرماندار و مسئولین ادارات مختلف شهرستان مروست در تجمع بسیجیان شهرستان ، در محل حسینیه مروست حضور به هم رساندند و به بیانات ارزنده مقام معظم رهبری که به صورت زنده در حال پخش بود ، پرداختند.

حضور فرماندار شهرستان مروست در رقابت های دومیدانی دانش آموزان شهرستان

2022 11 26
حضور فرماندار مروست در جمع فوتبالی های باشگاه فرهنگی ورزشی شهدا مروست

دانشور فرماندار مروست به مشاهده بازی ایران - ولز در جمع ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی شهدا مروست پرداخت

2022 11 25
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ دانشور فرماندار شهرستان مروست با حضور در جمع ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی شهدا مروست به تماشای بازی ایران مقابل ولز پرداخت و در پایان نیز با جوانان،نوجوانان و کودکان این باشگاه به گفتگو پرداخت.

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد صورت گرفت 

2022 11 23
 پور سلمان مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد و هیئت همراه و به اتفاق دانشور فرماندار مروست با حضور در مجموعه ورزشی شهید گنجی مروست از پروژه در حال ساخت استخر شنا در این مجموعه بازدید و مسائل و موضوعات مربوطه نیز مورد بررسی قرار گرفته شد. در ادامه نیز جواد دانشور مروستی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین؛  به ظرفیت بالای ورزشی و استعداد جوانان و...

برگزاری یادواره شهدا با حضور فرماندار شهرستان مروست

2022 11 23
به اتفاق فرماندار ، امام جمعه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم و مدیر اداره اموزش پرورش و همچنین دانش آموزان آموزشگاه کادانش فنی حرفه ای کوثر(عفت)  یادواره شهدا باهمکاری معاونت پرورشی و بسیج دانش آموزی در مدرسه کاردانش حنظله برگزار شد

به ریاست فرماندار ، جلسه شورای شهرستان برگزار گردید

2022 11 23
جلسه شورای شهرستان با حضور دانشور فرماندار ، توانگر معاون فرماندار ، بخشداران مرکزی و ایثار ، اعضای شورای شهرستان و شهردار در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.
مرکز نیکوکاری تخصصی مسکن در شهرستان مروست افتتاح گردید

افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی مسکن با حضور توانگر معاون فرماندار مروست

2022 11 22
با پیگیری های انجام شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مروست و همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان مروست ، مرکز نیکوکاری تخصصی مسکن شهدای گمنام واقع در پایگاه شهید چمران با حضور مسئولان محترم استانی و شهرستانی افتتاح شد.
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت

نشست قرارگاه عفاف و حجاب به مناسبت هفته بسیج

2022 11 22
نشست قرارگاه عفاف و حجاب به مناسبت هفته بسیج در محل حوزه مقاومت بسیج خواهران شهرستان مروست با حضور حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه دانشورفرماندار باقری فرمانده سپاه ناحیه و دیگر مسئولین برگزار شد

دیدار با خانواده شهدا به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت

2022 11 21
به مناسبت هفته بسیج جمعی از مسئولیین شهرستان به همراه دانشور فرماندار مروست از خانواده های شهدا دیدار و گفتگو کردند  فرماندار مروست در این دیدار با تجلیل از مقام والای شهداء از صبر و استقامت خانواده این شهیدان قدردانی کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان تجدید روحیه است و عیادت والدین شهداء و تکریم آنان ، وظیفه ای دینی برای مسئولان است...

جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با حضور دانشور فرماندار برگزار گردید

2022 11 21
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مروست ؛ شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان مروست باحضور فرماندار مروست و دیگر مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
کریمی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد با حضور در فرمانداری شهرستان مروست با دانشور فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد

دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با فرماندار شهرستان مروست

2022 11 21
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ صبح امروز دوشنبه 30 آبان ماه جلسه طرح ترسیب کربن این شهرستان با هدف حفظ و احیای منابع طبیعی، جنگل ها، ایجاد اشتغال پایدار در محل فرمانداری شهر مروست به ریاست دانشور مروستی فرماندار شهرستان مروست و با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و هئیت همراه برگزار گردید. از جمله موضوعات مورد بحث در...

جلسه کار گروه تنظیم بازار شهرستان مروست برگزار شد

2022 11 21
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مروست؛ جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون فرماندار و با حضور صنف میوه فروش شهرستان در محل دفتر فرمانداری مروست برگزار گردید.